Web Tasarım

Berlilenen ihtiyaçlar sonrasında, web tasarım markanızla örtüşen şekilde tasarlanır ve hedef kitlenizin karşısına çıkarılır. Bu adımdan sonra geleneksel medyadan ayrışan en büyük özellik 24 saat web sitenizle hedef kitlenizin karşısında olmanızdır.

Analiz
Sizi ve sektörünüzü tanıyarak gerekli verilerin toplanaması isteklerin dinlenmesi ve rakip analizinin yapılması ve bilgi mimarisini oluşturuyoruz.
Tasarım
Sizi ve sektörünüzü en iyi şekilde yansıtacak gelişmiş duyarlı tasarımlar ve daha fazlasını kullanarak benzersiz web siteleri oluşturuyoruz.
Optimizasyon
Web sitenizin performansını iyileştirmek, daha fazla trafik çekmek, dönüşümleri artırmak ve geliri artırmak için gelişmiş stratejiler kullanmaktayız.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Strateji: İyi bir web sitesi, hedeflere ulaştığı zaman başarılı bir web sitesidir. Sitenin amacı açık olmalıdır.

Kullanılabilirlik: Web sitesinin kullanımı kolay olmalı ve sayfaların yüklenmesi zaman almamalıdır.

Stil: En iyi tasarımlar markalarıyla uyumlu olmalı, ziyaretçiler için olumlu izlenimler bırakmalıdır.

Web Tasarım Ajansı

Temel Unsurları Nelerdir?

İyi web tasarım nedir hakkında konuştuğumuzda, bazı noktalar önemlidir ve sitenizde eksik olmaması gerekmektedir. İşte önemli noktalar:

Cevaplanabilirlik
Giderek daha fazla insan internete sadece cep telefonu ile eriştiğinden, sitenizin mobil cihazlar için uygun olması, yani duyarlı olması çok önemlidir .

Matbaacılık
Bu noktadan sonra bu yazıyı tamamen farklı bir yazı tipinde yazmaya başlarsak. okuma deneyiminiz çok hoş olmaz, değil mi? Sonuçta , içeriğin geri kalanına uymayan bir yazı tipi . Aynı şey web siteniz için de geçerli olmalıdır.

Yükleme hızı
Hızlı yüklenen bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Google’a göre, yüklenmesi 3 saniyeden uzun süren siteler hem kullanıcı deneyimine hem de site dizine eklemeye zarar veriyor .

Kaliteli Web Tasarım Nedir?

İyi ilk izlenimler
Site, dijital ortamda yönettiğiniz şirketin sunumudur . Potansiyel yeni bir müşteri şirketinize her geldiğinde, iyi bir ilk izlenim bırakmaktan endişe edersiniz.

Sitenizle durum farklı değil. Bu işin derhal bir yansıması olmalıdır.

Profesyonel olmayan bir web sitesi, ziyaretçilerin iyi bir deneyime sahip olmadığı ve hatta şirketin modası geçmiş olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Bu, onlara sizinki gibi daha iyi bir web sitesine sahip olan rakiplerin tekliflerini aramasını sağlayacaktı