Hikayemiz

2017 den beri

Webliyum sürekli yenilenen ve hızla değişen teknoloji dünyasında piyasadaki yerini; kendini yenileyen ve geliştiren dinamik ekibi ile koruyor. Webliyum, çözüm odaklı kurulan esnek alt yapısı ve çalışılan kişi ya da kurumlarla dijital dünyada gereksinimlerinin daha da üzerine taşımayı hedefleyen bir motivasyonla çalışır. Web sitesi tasarımını sadece bir site hazırlamaktan öteye, kişi ya da kurumların geleceğini ve sektöründeki başarısını tasarlamayı amaç ediniyoruz. Yaptığımız işlerde yenilenmek, ilerlemek iş ortaklarımız ile sürekli iletişimi ilke edinerek, müşteri memnuniyetini ve kazanımlarını ön planda tutuyoruz.

Gerçek İhtiyaçlar

Web sitesi süreçleri, genellikle müşteri ve ajansın arasındaki adı konulmamış samimiyet ile ilerler. Hangi sektör olursa olsun, web sitesinin alan adından, son kullanıcının önüne çıkmasına dek geçen sürede, ajanslar en doğru ve gerçekçi ihtiyaçları müşterilerinin önüne madde olarak getirmeliler.

Çoklu Çözüm Önerileri

Sektörüne göre değişen her türlü dijital süreç, müşterimiz ile anlık olarak paylaşılır. Web sitesi planlamasının ilk gününden teslim gününe dek, müşterinin ihtiyacı olan tüm çözümleri çalışmamıza dahil ederiz. Mevcut bütçe ve çözümlerin arasındaki ilişkiyi kurarken, müşterilerimize her türlü alternatifi sunmayı ilke ediniyoruz.

Sürekli İletişim

Dijital dünya ve gelişmeler hızlı olmamızı gerektiriyor. Müşterilerimizle bu dinamik dünyada en hızlı ve sürekli olarak iletişimde olmayı önemsiyoruz. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra mesai saatlerinden bağımsız olarak iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İşinizi Büyütmek İster misiniz?

Birlikte yapabiliriz.