E-Ticaret

Size özel e-ticaret tasarımları e-ticaret dünyasına adım atın. kişiye ve kurumlara özel çözümler sunuyoruz. Şimdi e-ticaret dünyasına girmek için bizimle iletişime geçin.

Bilgiye Erişim
Bunun nedeni, e-ticaretin dinamiklerinin müşteri tanımlama, tüketim kalıpları ve pazar tercihleri ​​hakkında değerli bilgilere erişim sağlamasıdır.
Esneklik ve Basitleştirme
İyi bir mimariye ve teknolojik desteğe sahip olduğunuz sürece yüzlerce çalışana ihtiyacınız olmayacaktır.Bu da Maliyetlerin azalması ve karlılğın artması anlamına gelir.
Daha Az Yatırım
E-ticaret sadece büyük markalar için bir karlılık kaynağı olmakla kalmadı. Ayrıca küçük ve orta ölçekli girişimciler için çok iyi bir alternatif olarak kendini kanıtlamıştır.

E-Ticaretin Tarihi Nedir?

Elektronik ticaretin tarihi hakkında konuşmak için, çok uzak zamanlara geri dönmek zorunda değiliz. Birçoğumuz gibi, bu pazarlama yöntemi de bin yıllık döneme aittir.E-ticaretin başlaması, 1991’in yenilikçi yılında internetin ticari kullanım için açılmasıyla ilgilidir.Bununla birlikte, 1994’e kadar ilk şirket özellikle elektronik kanallara yönelik büyük bir taahhütle doğdu: Cadabra.Onu tanımıyorsunuz, değil mi? Ve bu tarihin en başarılı girişimlerinden biri.Olan şey 1995’te Cadabra’nın adını Amazon olarak değiştirdi (şimdi ne hakkında konuştuğumuzu biliyorsunuz).Amazon, daha sonra her türlü ürüne genişleyen ve diğer birçok girişimcinin rol modeli haline gelen çevrimiçi bir kitapçı olarak başladı.Berlilenen ihtiyaçlar sonrasında, web siteniz markanızla örtüşen şekilde tasarlanır ve hedef kitlenizin karşısına çıkarılır. Bu adımdan sonra geleneksel medyadan ayrışan en büyük özellik 24 saat web sitenizle hedef kitlenizin karşısında olmanızdır.