Hizmetlerimiz

E-Ticaret

E-ticaret sektörü gün geçtikçe büyümekte ve daha da popüler hale gelmektedir. Siz de online platformlarda çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Basitleştirilmiş Yönetim

Ürünlerinizin, stoklarınızın, siparişlerinizin ve müşterilerinizin basitleştirilmiş yönetimi.

Pazarlama ve Tanıtım

Promosyon kodları aracılığıyla ürünlerinizde indirimler ve promosyon teklifleri sunun!

Güvenli Ödeme

Kredi kartları, havale ve kapıda ödeme ile güvenli ödeme sistemi.

Entegrasyon

E-ticaret pazar yerleri entegrasyonları ile tüm pazar yerleri ile entegre olun

E-ticaret sektörü gün geçtikçe büyümekte ve daha da popüler hale gelmektedir. Siz de online platformlarda çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Firmamız e-ticaret sitesi kurulum hizmeti vermektedir.

E-ticaret siteleri, alışveriş ürün ve hizmetleri online platformda sergileyebilme olanaklarını tanır. Ancak bu işlem, profesyonel bir yaklaşım gerektirir. İşletmenizin özelliklerine göre, farklı özellikler ve işlevler içeren bir e-ticaret sitesi oluşturmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

E-ticaret sitenizin tüm tasarım ve geliştirme süreçleri, tamamen işletmenizin özelliklerine ve özelliklerine göre özelleştirilmektedir. Müşterilerinizin online alışveriş deneyimini mümkün olan en iyi şekilde yaşaması için sitenizin kullanıcı dostu olmasına özen gösteriyoruz.

Sitemizde güvenli ödeme yöntemleri, SEO dostu yapısı, mobil uyumluluğu gibi özellikleri de kapsayan bir e-ticaret sitesi oluşturuyoruz. Ayrıca, site yönetimi ve güncellemeler konusunda size destek verilir.

Siz de e-ticaret sitenizi kurmak veya mevcut sitenizi yenilemek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel kadro, size en uygun e-ticaret hizmetlerini oluşturmak için hazır ve bekliyor.

İşinizi Bugün büyütün

Aradığınız tüm dijital çözümler Webliyum’da! Hemen bir uzman ile görüşmeye başlayarak, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
  • Hizmetlerimiz
  • Hikayemiz
  • Referanslar
  • Neden Biz?
  • WeBlog
  • İletişim

info@webliyum.net

İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için buradayız.

Hizmetlerimiz

Hikayemiz.

Neden Biz?

WeBlog

Referanslar

İletişim

WhatsApp Destek

Hizmetlerimiz

Hikayemiz.

Neden Biz?

WeBlog

Referanslar

İletişim

WhatsApp Destek