Arama Motoru Optimizasyonu

SEO

Web sitenizin Google arama sonuçlarında öne çıkması için gerekli tüm SEO işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bilgi Alın
Sektör Analizi
Aynı sektörde rekabet eden site ve kelimelerin araştırılması.
Sİte İçi SEO Optimizasyonu
Web sitenizin kod ve link yapılarının taranması ve yapılandırılması
Dış SEO Optimizasyonu
Dış SEO, diğer sitelerden backlink alınması ile gerekleştirilen bir işlemdir.
İçerik Yönetimi
Güzel tasarlanmış bir web sitesi kaliteli ve okunabilirliği yüksek içerik yapılandırlması.

SEO bir nevi organik bir popülarite sağlama sürecidir.Dijital platformlarda popülarite, arama motorlarında üst sıralarda listelenmekle başlamaktadır.Bir markanın, web sitesi ile arama motorlarında üst sırada listelenmesi öncelikli olarak prestijini sağlarken, tüm tanıtım ve reklamlara katma değer sağlamaktadır.

SEO için 3 Parametre Bulunmaktadır

Trafik Kalitesi: Bu adım, markanızın ürün veya hizmet gamında bulunan kelimelerle, hedef kitlenin örtüşmesi olarak yorumlanabilir.Bu noktada ürün veya hizmetinizle alakalı kendi pazarınınızda (lokal veya global) doğru kelimelerle indekslenmeniz gerekmektedir.

Trafik Hacmi: Arama Motoru Sonuç Sayfaları’ndan ürününüzle veya hizmetinizle ilgilenen hedef kitlenizin web sitenize tıklaması önemlidir ve bu tıklamalar ne kadar çok olursa SEO süreciniz için olumlu sonuçlar verecektir.

Organik Sonuçlar: Arama motoru sonuçlarının en önemli bölümü reklamlardan oluşuyor. Organik trafik bunlardan farklı olarak ödeme yapılmadan elde edilen trafiktir. Dolayısıyla SEO adımları ile organik olarak arama motorunda üst sırada olmayı hedeflemeliyiz.