Sık Sorulan Sorular

Soruların yanıtlarını kolayca bulun .

Başlangıç

Alan adı, bir web sitesinin internetteki adıdır. Alan adı noktayla ayrılmış iki bölümden oluştur. Birinci bölüm sitenin adını (örn: webliyum), noktadan sonraki ikinci bölüm ise (örn: .net) alan adının uzantısını oluşturur.

Hosting (aynı zamanda web hosting ve barındırma olarak da adlandırılmaktadır), bir ya da daha fazla web sayfasının ilgili tüm materyallerinin (sayfalar, resimler, kodlar vs.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işine verilen global bir isimdir.

SSL (Secure Sockets Layer), web sayfası üzerinden gönderilen bilgileri şifreleyerek güvenli olarak transferini sağlar. Genellikle e-ticaret veya online satış yapan sitelerde kredi kartıyla ödeme işlemleri sırasında, kredi kartı bilgilerinin güvenliği için kullanılır.

Static, yani değişmeyen IP web sitenizine ait sabit kalan bir IP adresidir. Bu adres, alan adınız dışında web sitenize ikinci bir erişim imkanı sağlar.

MySQL çok hızlı ve sağlam bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir (RDBMS). Bir veritabanı, her tür veriyi saklamayı,aramayı,ayırmayı ve elde etmeyi sağlar. MySQL sunucusu, verilerinize erişimi kontrol ederken çok sayıda kullanıcının aynı anda üzerinde çalışmasını ve hızlı erişimini sağlar. 

Genel Sorular

Piyasada web tasarım çalışması yapan binlerce kişi veya firmalar görmekteyiz. Bu kişi veya firmalar ağırlıklı tecrübesiz, kalitesiz iş yapmakta veya sonrasında aktif destek vermektedir. Onun içindir ki bu hizmeti almak istiyorsanız alanında uzman firmalardan aldığınız teklifleri değerlendirmeniz gerekir.

Mobil uyumlu web tasarım yani İngilizcesi “ responsive tasarım ” olan bu teknoloji, akıllı cep telefonların daha yaygın kullanımıyla önem kazandı. Bu noktada Saydam Bilişim web tasarım firması olarak tüm yaptığımız çalışmalarda “Ux ve UI Design ” teknolojileri kullanarak siteleri mobilde daha kullanışlı hale getiririz.

Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizle karşılıklı yaptığımız web tasarım sözleşmesi bulunmaktadır. Bu sözleşmeyle alınan tüm hizmetle,r fiyatlarıyla birlikte detaylı yazılmaktadır. Bu noktada sözleşmede belirtilen hizmet ve fiyatlar dışında hiçbir şekilde ekstra bir ödemeyle karşılaşmazsınız.

Web sitesi çalışmalarımızda Facebook sitesinde de kullanılmış ve Dünyaca kabul görmüş Php yazılım dili kullanmaktayız.

Web Tasarım

İstenilen durumlarda ilgili hesapları müşteri üzerine açmaktayız.

Elbette, yaptığımız web sitelerine 1 yıl teknik destek sunmaktayız. 

Anlaşılan fiyat üzerinden %50 ödeme yapılarak proje başlar ve proje bittiğinde ücretin kalanını ödeyebilirsiniz.

Web tasarımlarımızı WordPress teknolojileri ve Lisanslı temalar ile  yapmaktayız. Buda düşük fiyatlar ve hızlı çözümleri getirmektedir.

Evet... İlaç, kumar, bahis, cinsellik içeren ve aynı zamanda anayasaya karşı hiçbir iş ve sektörde hizmet vermiyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret sitenizin tasarımından yazılımına, yönetim panelinden ürün sayfalarına kadar her detayının kusursuz olması ve marka prestijinizi yansıtması bizim için çok değerli. Bu yüzden sabit bir fiyat vermekten kaçınıyoruz. Sektörünüz, hizmet kapsamınız, sitenizde olmasını talep ettiğiniz fonksiyonlar ve hedef kitleniz çalışmalarımızı ve sunacağımız fiyat teklifini belirleyecektir. Bizimle bir toplantı ayarlayın ve neler yapabileceğimizi konuşalım!

Elbette. E-ticaret sitesinin satış olanağı, ödeme bilgilerini ve kişisel verileri güvende tutma sözü ile yakından ilişkilidir. Hem potansiyel müşterileriniz hem de arama motorları bu konuda sunduğunuz güvenceyi önemser. E-ticaret sitenizde bulunacak 128-bit ya da 256-bit şifreleme sistemleri sayesinde tüm müşterilerinizin ödeme bilgilerini ve kişisel verilerini koruma altına alacaksınız. Daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunun ve daha fazla satış yapın.

Fiziksel mağazanızı bir e-ticaret sitesine dönüştürerek daha geniş bir kitleye geleneksel mağazacılık giderleri gerekmeden ulaşın. Yeni dünyanın dijital dönüşümüne e-ticaret sitesi ile katılmak, size ve markanıza güçlü bir kaynak sağlayabilir.

Verdiğimiz hizmetleri en hızlı şekilde teslim etmeyi önemsiyoruz. Özellikle dijital pazara bir gün daha geç kalmadan giriş yapabilmek ve pazarlama çalışmalarına başlamak her marka için çok değerli. Bu yüzden elinden geldiğinin fazlası için çabalayan profesyonel ve kalabalık bir ekibimiz var. Hemen bize ulaşın, projenizin detaylarını konuşalım ve bir teslim tarihi belirleyelim.