Weblog

Kişisel Web Sitesi Nedir?

blank

Bu yazımızda, ister marka ister kişisel amaçlar için dijital mecralarda adeta dükkanımız haline gelen web sitelerinin çeşitlerini inceleyeceğiz. Kişisel web sitesi artık sadece internet tarayıcısında (bilgisayar, desktop vb.) açılacak şekilde tasarlanmamakla beraber kullanıcıların mobil platformlardaki (cep telefonu, tablet) deneyimlerini en iyi hale getirmek üzere ayrıca iş maddelerini hayatımıza sokmuştur.

Kişisel Web Sitesi Nedir ?

Kişisel web siteleri, meslek bağımsız kişilerin kendileri hakkında en doğru bilgiyi paylaşabildikleri birer internet mecrasıdır. Kişisel web sitenizde dilediğiniz kadar içerik yayınlayabilir. Yayınladığınız içeriklere okuyuculardan yorum alabilirsiniz. Kişisel web sitesi açmanız için size 5 neden sayabiliriz

İsminiz internette aratılınca ilk sıralarda çıkarsınız
Kişisel web siteniz’de bulunan içerikler kendiniz hakkında bilgiyi en rafine şekilde tek bir mecrada toplamanıza olanak verir. Böylece arama motorlarında ilgili içerikler ve isminiz arama motorları (Google, yandex, yaani vb.) sıralamalarında üst sıralarda çıkar.

Kişisel web siteniz hakkınızdaki en doğru bilgiyi barındırır.
İnternet mecrası, sosyal medya ile kişiler hakkındaki bilgileri uçsuz bucaksız mecra versiyonlarıyla çoklaştırmaya olanak vermektedir. Kişisel web siteleri ise bu çoklandırılmış mecra ortamlarında hakkınızdaki bilgileri birinci ağızdan söylemenize olanak sağlar.
Hizmetlerinizi ya da özelliklerinizi birinci ağızdan anlatır hedef kitlenize ulaşırsınız.
Mesleki ya da ticari olarak sizinle eşleşen tüm içerikleri kişisel web sitenizde yayınlayabilir. Hedef kitleniz ile iletişime geçebilir, iş fırsatlarınızı çoğaltabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde sosyal medya hesaplarınızı tanımlayabilir. Sosyal medya hesaplarınıza trafik sağlayabilirsiniz.

Kişisel Web Siteleri kişisel markanızı yaratmanızı kolaylaştırır.
Geleneksel ve dijital medyalarda markanızı yaratmak ve markanızın iletişimini sağlamak günden güne zorlaşıyor. Marka kavramındaki en önemli unsur iletişim dilindeki bütünlüktür. Dolayısıyl gerçek ve doğru bilgi, uygun iletişim ile birleşince marka algınıza destek sağlamaktadır. Kişisel web siteleri marka yaratmanın en hızlı ve ucuz yolu diyebiliriz.
Bilinirliğiniz Kişisel Web Sitenizden başlar
Sosyal medya ile karmaşıklaşan mecra ve bilgi akışı sebebiyle ihtiyaç duyulan kişisel web siteleri, bilinirlik ve prestij gibi konularda oldukça önemli bir yere sahiptir.İster web tarayıcısında üstte çıkmak olsun isterse sınırsızca içerikle en organik (medya bütçesi ayırmadan) şekilde hedef kitlenizle buluşmanız olsun. Kişisel web siteniz marka olma yolundaki ilk durağınızdır.

Yazıyı Paylaş:

Bunları okudunuz mu?

  • Hizmetlerimiz
  • Hikayemiz
  • Neden Biz?
  • Referanslar
  • WeBlog
  • İletişim
blank

Hizmetlerimiz

Hikayemiz.

Neden Biz?

WeBlog

Referanslar

İletişim

WhatsApp Destek

blank

Hizmetlerimiz

Hikayemiz.

Neden Biz?

WeBlog

Referanslar

İletişim

WhatsApp Destek