Kişisel Web Tasarım

Kişisel web siteleri, meslek bağımsız kişilerin kendileri hakkında en doğru bilgiyi paylaşabildikleri birer internet mecrasıdır. Kişisel web sitenizde dilediğiniz kadar içerik yayınlayabilir. Yayınladığınız içeriklere okuyuculardan yorum alabilirsiniz.

İsminiz internette aratılınca ilk sıralarda çıkarsınız
Kişisel web siteniz’de bulunan içerikler kendiniz hakkında bilgiyi en rafine şekilde tek bir mecrada toplamanıza olanak verir. Böylece arama motorlarında ilgili içerikler ve isminiz arama motorları (Google, yandex, yaani vb.) sıralamalarında üst sıralarda çıkar.

Kişisel web siteniz hakkınızdaki en doğru bilgiyi barındırır.
İnternet mecrası, sosyal medya ile kişiler hakkındaki bilgileri uçsuz bucaksız mecra versiyonlarıyla çoklaştırmaya olanak vermektedir. Kişisel web siteleri ise bu çoklandırılmış mecra ortamlarında hakkınızdaki bilgileri birinci ağızdan söylemenize olanak sağlar.

Hizmetlerinizi ya da özelliklerinizi birinci ağızdan anlatır hedef kitlenize ulaşırsınız.
Mesleki ya da ticari olarak sizinle eşleşen tüm içerikleri kişisel web sitenizde yayınlayabilir. Hedef kitleniz ile iletişime geçebilir, iş fırsatlarınızı çoğaltabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde sosyal medya hesaplarınızı tanımlayabilir. Sosyal medya hesaplarınıza trafik sağlayabilirsiniz.